Meklēt:

PAR MUMS MŪSU MARRUTI NOTEIKUMI KONTAKTI
Ķīna
ar Jandzi kruīzu
CEĻOJUMA APSKATES VIETAS:

Pekina • Šanhaja • Lielais Ķīnas mūris • Jandzi kruīzs

Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu vai zvaniet. Mēs apstrādāsim Jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk.


Jūs varat sazināties ar mums pa tel. 676 604 04

vai pa e-pastu info@nikal-travel.lvUzruna:


Vārds, Uzvārds:*
(*)

Rezervācijas kods: *
(*)

Lūdzu, ievadiet Jūsu ziņu:
Mēs atbildēsim Jums pēc iespējas ātrāk.

* - Lauciņi atzīmēti ar zvaigznīti ir obligāti jāaizpilda
Ceļojuma datums: *
(*)

Braucēju skaits: *
(*)

Braucēju vecums: *
(*)

E-pasta adrese: *
(*)

Telefona numurs: * (*)

Mājas adrese:


Ceļojuma apdroināanas pakete: *
Puspansija: *


Vēlos saņemt jaunumus:

Jūsu ceļojuma programma


1.diena: Ieraanās anhajā (iegādājoties transporta paketi)
Pēcpusdienā lidojums no Rīgas uz anhaju ar vienu pārsēanos, lidojums ar Turkish Airlines.

2. diena: anhaja
Pēcpusdienā Jūs nonāksit anhajā. Mūsu parstāvis sagaidīs Jūs lidostā, un tad sekos brauciens uz pilsētas centru, kur varēsit pastaigāties pa Nanjing Road. Nanjing Road ir viena no populārākajām iepirkanās ielām pasaulē, tajā atrodas daādi veikali, kafejnīcas un luksusa veikaliņi. Tad dosimies uz Bunda promenādi. Gar malām ir uzceltas 52 daādu arhitektūras stilu ēkas, un is ir viens no nozīmīgākajiem anhajas tūrisma objektiem. Transfērs uz 4* viesnīcu, kurā Jūs pavadīsiet trīs naktis. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

3. diena: anhaja
Brokastis viesnīcā. Pārējā diena ir Jūsu rīcībā. Iesakām piedalīties izvēles ekskursijā ar pusdienām pēc izvēles un (par papildus samaksu) ekskursijā uz Nefrīta Budas templi un Prieka dārzu (Yuyuan Garden). is budistu templis ir viens no ievērojamākajiem anhajā. Tā lielākā bagātība ir divas Budas statujas, kuras ir izcirstas no milzīgiem retā baltā nefrīta bluķiem. Tad dosimies pastaigā pa Prieka dārzu. is ir viens no izcilākajiem Minu dinastijas laika dārzu plānoanas paraugiem. Pēcpusdienā Jūs varēsiet pastaigāties pa neparastu un romantisku anhajas rajonu Franču kvartālu. Pastaigājoties pa Franču kvartāla aurajām ieliņām, kuras Jums atgādinās kādu no Eiropas pilsētām, jebkuros laika apstākļos un jebkurā diennakts laikā var viegli aizmirst, ka atrodaties  zijā. Atgrieanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

4. diena: anhaja
Brokastis viesnīcā. Pārējā diena ir Jūsu rīcībā. Varat iepazīt anhaju pai vai arī piedalīties izvēles ekskursijā uz ūdens pilsētu Zhujiajiao (ar pusdienām, par papildus samaksu). o seno, Ķīnai neraksturīgo vietu dēvē par anhajas Venēciju, un tā atrodas 40 km attālumā no anhajas centra Čuczaczao ezera krastā. Pēc skaļās mūsdienu anhajas dzīves ī senatnes armu saglabājusī pilsētiņa apbrīnojami ietekmē apmeklētāju iztēli. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

5. diena: anhaja
Pēc brokastīm Jums ir iespēja izbaudīt brīvo laiku, un tad sekos brauciens uz dzelzceļa staciju, no kura ceļosim uz Yichang. Vilciena restorānvagonā būs pieejamas uzkodas un dzērieni (par papildus samaksu). Pēc ieraanās Yichang pilsētā dosimies uz luksusa kruīza kuģi, lai izbaudītu ceļojumu pa Jandzi upi. Nākamās 4 naktis is kuģis būs Jūsu mājas (ar pilnu pansiju). Papildus apmaksātajām ekskursijām (skat. tālāk) Jums uz kuģa būs iespēja pasūtīt papildus ekskursijas (nav iekļautas cenā).

6. diena: Kruīzs pa Jandzi upi
Brokastis uz kuģa. Kuģis atstāj Yichang pilsētu un lēnām virzās uz skaisto Silin kanjonu (Xiling Gorge). Pēc pusdienām Jūs apmeklēsiet Three Gorges dambi, kas ir apmēram 2 km gar un apmēram 185 m augsts. Three Gorges ir lielākā un jaudīgākā hidroelektrostacija pasaulē. Mēs peldēsim pa slūu vārtiem, un jūs varēsit redzēt unikālas piecu līmeņu slūas, kas paaugstina vai pazemina laivas vertikāli par 113 m, padarot to par pasaulē lielāko slūu sistēmu. Dosimies atpakaļ uz kuģi. Vakarā Jūs gaida vēl viena izklaide. Kuģa kapteinis aicinās Jūs uz vakariņām!

7. diena: Kruīzs pa Jandzi upi
Brokastis uz kuģa. Ceļā uz Wu Gorge kuģosim 45 km caur lauku teritoriju. Pa labi un pa kreisi varēsiet vērot apmēram 1200 metrus augstus kalnus. Izbraukums mazās laiviņās pa pieteku, ļaujot baudīt pārdabiski skaistās Jandzi upes ainavas. Pusdienas uz kuģa. Ceļosim caur Qutang Gorge, kas ir slavens ar stāvajām klintīm un majestātiskumu. Vakariņas uz kuģa.

8. diena: Kruīzs pa Jandzi upi
Izbaudiet brokastis uz kuģa. Līgani slīdot pa Jandzi upi, apstāsimies pie Shibaozhai tempļa, dinastijas koka edevrs, kas uzcelta uz milzīgas klints ko ieskauj brīniķīga dabas ainava. Templis ir celts Cjiņu dinastijas imperatora Cjanluna valdīanas laikā. Pusdienas un vakariņas uz kuģa.

9. diena: Čuncjina Siaņa
Brokastis. Ierodamies Čuncjinā, kur vietējais gids aizvedīs Jūs uz dzelzceļa staciju. Ar vilcienu dosimies uz Siaņu. Jums ir rezervētas sevietīgas kupejas. Vilciena restorānvagonā būs pieejamas uzkodas un dzērieni (par papildus samaksu). Pēc ieraanās Siaņā brauksim reģistrēties 4* viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

10. diena: Siaņa nakts vilciens uz Pekinu
Brokastis viesnīcā. Pārējā diena ir jūsu rīcībā. Mēs iesakām piedalīties izvēles ekskursijā ar pusdienām (par papildus samaksu) uz Terakotas armijas kapenēm un Lielo Zosu pagodu. Terakotas armija, protams, ir viena no svarīgākajām apskates vietām Ķīnā, kā arī 20. gs. svarīgākais arheoloģiskais atradums. o vēsturisko relikviju veido simtiem dabīga lieluma karavīru un zirgu figūru, katrai no tām ir sava individualitāte un sejas izteiksme. Gan ierindnieku, gan virsnieku figūras simbolizē neuzvaramo armiju, kam bija noteicoā loma apvienotās Ķīnas valsts veidoanā. Pa ceļam no Siaņas apmeklēsim Lielo Zosu pagodu, kas tika uzcelta 648. gadā Tan dinastijas valdīanas laikā. Ķieģeļu pagoda atrodas Dajanfu tempļa teritorijā 4 km no Siaņas pilsētas centra. Atgrieamies viesnīcā, vakarā braucam uz Siaņas dzelzceļa staciju, kur mēs kāpsim nakts vilcienā uz Pekinu. Īpai Jums esam rezervējui čertvietīgus guļamvagonus.

11. diena: Pekina Imperatoru vasaras rezidence
Pēc ieraanās Pekinas stacijā autobuss aizvedīs Jūs uz 4* viesnīcu, kur jūs pavadīsiet nākamās divas naktis. Pēc brokastīm viesnīcā aicinām Jūs apmeklēt imperatoru vasaras rezidenci, kas atrodas Pekinas ziemeļrietumu nomalē. ī pils un tās izcilais dārzs ir viena no visbieāk apmeklētajām vietām Pekinā. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

12. diena: Pekina Lielais Ķīnas mūris
Brīva diena vai ekskursija uz Lielo Ķīnas mūri ar vakariņām (pēc izvēles un par papildus samaksu). Mēs apmeklēsim Mutianyu zonu. 8850 km garais mūris ir redzams pat no kosmosa un tiek uzskatīts par Ķīnas simbolu un iespaidīgāko visu laiku būvi. Atpakaļceļā foto pietura pie Pekinas Olimpiskā stadiona jeb Putna ligzdas. Vakarā Jums ir iespēja izbaudīt tradicionālas Pekinas vakariņas, kā arī pagarot slaveno Pekinas pīli vietējā restorānā (iegādājoties vakariņu paketi).

13. diena: Pekina
Brokastis viesnīcā. Pārējā diena ir Jūsu rīcībā. Mēs iesakām piedalīties ekskursijā (ar pusdienām, pēc izvēles un par papildus samaksu). ī ekskursija ir iekļauta ekskursiju paketē. Pirmā pietura Tjaņaņmeņas laukums Pekinas centrā. ajā pasaules lielākajā laukumā (39,6 ha) var sapulcēties ap pusmiljona cilvēku. Apmeklēsim Aizliegto pilsētu, kas gandrīz piecus gadsimtus bija slēgta vienkārajai tautai. Pretī senajam pils ansamblim atrodas Mao Dzeduna mauzolejs, rietumos Ķīnas tautas asamblejas ēka, austrumos Vēstures un revolūcijas muzejs. Pēc pusdienām vietējā restorānā apmeklēsim Debesu templi, kas tika uzcelts Minu dinastijas laikā un ir Pekinas simbols. Atgrieanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

14. diena: Pekina Rīga (iegādājoties transporta paketi)
Brokastis. Transfērs uz lidostu, lidojums no Pekinas uz Rīgu (ar vienu pārsēanos).

Piezīme: Visas pilsētas ko apmeklējam, un kur ir piemērots tūrisma nodoklis klients maksā nodokli uz vietas viesnīcā. Klients uzņemas pilnu atbildību par ceļojumā iegādātām mantām.

*Tūroperators patur tiesības veikt izmaiņas ceļojuma programmā, bet ar nosacījumu, ka tās nemainīs ceļojuma kvalitāti.Sanhaja
Sanhaja


Sanhaja
Sanhaja


Kruzs pa Jandzi upi
Kruzs pa Jandzi upi


nas mris
nas mris


Pekinas aizliegt pilsta
Pekinas aizliegt pilsta


PekinaSaņemiet konsultāciju pa tālruni jau tūlīt!

  • Zvaniet tūlīt uz mūsu rezervācijas tālruni. Rezervācijas tālruņa darba laiks:
    no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00.
  • Ar jautājumiem un vēlmēm griezieties pie mūsu laipnajiem ceļojumu konsultantiem, kuri labprāt sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem.
  • Ceļojumam nepiecieamā dokumentācija Jums ērtā veidā tiks nosūtīta uz mājām pa pastu.
Rezervācijastālrunis:676 604 04

Meklēt:
Kontaktinformācija

SIA Nikal Travel
Dzelzavas iela 117
Rīga, LV-1021
(ADRESE TIKAI PASTAS SAŅEMŠANAI)

Tālr. +371 66119484
E-pasts: info@nikal-travel.lv


Pārstāvis Nikal Travel Baltijā:
Ehitajate 114
Tallina, 13517
Igaunija
Tālr. +372 6640064

 

Darba laiks67660404

Pirmdiena – Piektdiena no plkst. 9.00 līdz 19.00
Sestdien no plkst. 10.00 līdz 15.00

Pakalpojums nav bezmaksas, tarifs ir atkarīgs no
Jūsu telefona operatora. Mēs priecāsimies par Jūsu zvanu.
Esam pārbaudījuši īpaši Jums!

+ Uzticamība
+ Laipnība
+ Kompetence

Klientu apmierinātība
----------------------------
kopējā atzīme: 4,51

Uzdāviniet arī Jūs mums
savu uzticību!


Par mums | NIKAL ceļojumi | Jaunumi | Biei uzdotie jautajumi | Noteikumi | Palīdzība
Kontakti | Tiesiskās norādes | Datu aizsardzība


2018 NIKAL Travel. All Rights Reserved. made by Abele Informatik