Meklēt:

PAR MUMS MŪSU MARRUTI NOTEIKUMI KONTAKTI
Apvienotie
Arābu EmirātiTŪRE IETVER: 

Dubaija • Abū Dabī • Al Aina • Rāselhaima3 ekskursijas iekļautas cenā!Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu vai zvaniet. Mēs apstrādāsim Jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk.


Jūs varat sazināties ar mums pa tel. 676 604 04

vai pa e-pastu info@nikal-travel.lvUzruna:


Vārds, Uzvārds:*
(*)

Rezervācijas kods: *
(*)

Lūdzu, ievadiet Jūsu ziņu:
Mēs atbildēsim Jums pēc iespējas ātrāk.

* - Lauciņi atzīmēti ar zvaigznīti ir obligāti jāaizpilda
Ceļojuma datums: *
(*)

Braucēju skaits: *
(*)

Braucēju vecums: *
(*)

E-pasta adrese: *
(*)

Telefona numurs: * (*)

Mājas adrese:


Ceļojuma apdroināanas pakete: *
Puspansija: *


Vēlos saņemt jaunumus:

Jūsu ceļojuma programma


1. diena: Ērts lidojums no Rīgas uz Dubaiju (iegādājoties transporta paketi)
Pēc ieraanās notiks brauciens uz Abū Dabī, piereģistrēanās viesnīcā. Nakņoana 4 zvaigņu viesnīcā Abū Dabī.

2. diena: Abū Dabī
Brokastis un brīvais laiks, piedāvājam Jums piedalīties ekskursijā (iekļauta papildus ekskursijas paketē)Dhow kruīzs (iekļauts vakariņu paketē). Kas var būt apburoāks kā vakariņas mēnessgaismā ūdenī slīdoā koka laivā. Nakņoana 4 zvaigņu viesnīcā Abū Dabī.

3. diena: Abū Dabī un Al Aina apskate
Brokastis viesnīcā. Izrakstīanās no Abū Dabī viesnīcas. Turpināsim ar Abū Dabī pilsētas ekskursiju. Oficiāla valsts galvaspilsēta, emirātu administratīvais centrs un prezidenta rezidence. Tas ir pats lielākais emirāts no 7 Arābu Emirātiem. Tā platība ir 67000 kv.km., tam pieder 200 salas. Pēdējo 20gadu laikā galvaspilsēta ir piedzīvojusi daudzas izmaiņas. Mūsdienu Abū Dabī ir viena no visattīstītākajām pilsētām pasaulē. Pateicoties naftas industrijas attīstīanai, Abū Dabī ar saviem ultra moderniem debesskrāpjiem ir nosaukta par Austrumu Manhetenu. Tas ir pats lielākais no 7 emirātiem aizņem 87% no kopējās Apvienoto Arābu Emirātu teritorijas. Abū Dabī valdnieks un prezidents ir eihs Zajed Bin Sultan Al Najan. Turpināsim braucienu un dosimies uz pilsētas centru, kur atrodas slavenais Union Square laukums. Laukumā atrodas skulptūras, kas ir viens no Arābu Emirātu kultūras mantojumiem. Pēc tam apciemosim mazu ciematiņu, kuru ir projektējis eiha Zayeda, lai atgādinātu jaunākai paaudzei, no kurienes ir viņu dzimtas saknes. eit redzēsiet gan tradicionālas celtnes, gan arī daudzus veikaliņus. Pēc Abū Dabī apskates sekos brauciens uz Al Ainu. Tā atrodas divu stundu braucienā no Abū Dabī. Pilsēta ir kā svaiga vēsma pēc Dubaijas un Abū Dabī straujā tempa. Pilsētā uz Omānas robeas dzimis ir eihs Zayeds. Pateicoties viņam, pilsēta ir kļuvusi par zaļu oāzi tuksnea vidū. Bet tuksnesis nebūt nav tālu, tikai dau kvartālu attālumā. Al Aina ir dinamiska vieta ar daiem izciliem muzejiem, arheoloģisko parku, lielisku zoo un daudz apstādījumu. Reģistrēanās viesnīcā un atpūta. Vakariņas un nakņoana Al Ainas 4-zvaigņu viesnīcā.

4. diena: Dubajas pilsētas apskate
Brokastis viesnīcā. Izrakstīanās no Al Ain viesnīcas. Turpināsim ar pilsētas ekskursiju. Dubaija ir pilsēta, kurā saplūst senais un mūsdienīgais. Tā viennozīmīgi ir Tuvo Austrumu galvenā tūristu apmeklējuma vieta. Dubaiju no vienas puses ieskauj saules pielieti brūni smilu tuksnei un no otras Persijas līča ūdens mirdzums, kam pretstatā slejas modernās pilsētas saules apmirdzētās un majestātiskās ēkas. Mūsu marruts turpināsies uz Dubaijas līči, no kura paveras brīniķīgs skats uz Bastakiy, zvejnieku un makķernieku vecpilsētu. Apgabals ir pazīstams ar tradicionālo arhitektūru. Mēs apstāsimies pie 180 gadus vecā Al Fahid cietokņa. Dubaijas muzejā glabājas atmiņas par pilsētas vēsturi. Turpināsim tradicionālo laivas braucienu- Abra. Vakariņas un nakņoana Dubaijas 4 zvaigņu viesnīcā (iekļautas vakariņu paketē).

5. diena: Dubaija
Brokastis un brīvais laiks. Piedāvājam Jums piedalīties ekskursijā (iekļauta papildus ekskursijas paketē). Dubaijas pilsētas apskate ar Burj Khalifa apmeklējumu. Burj Khalifa ir 828 m augsta celtne, kas ir augstākā celtne pasaulē. Papildus piedāvājam piedalīties ekskursijā (iekļauta papildus ekskursijas paketē) Tuksnea safari. Mūsu ekskursija dod iespēju izbraukt pa zeltainām smilu kāpām ar ērtu automaīnu un baudīt saulrietu (bezalkoholiskie dzērieni, ūdens, tēja vai kafija iekļauti cenā). Viesnīcā Jūs atgriezīsities ar neizdzēamiem iespaidiem. Brauciens uz viesnīcu, vakariņas un nakņoana 4 zvaigņu viesnīcā (iekļautas vakariņu paketē).

6. diena:
Brokastis. Izrakstīanās no viesnīcas, brauciens uz Rāselhaimu. Jums būs iespēja apmeklēt vietējos ādas un juveliera izstrādājuma darbnīcas. Brauciens uz 4 zvaigņu viesnīcu un nakņoana.

7. diena: Dubaija
Brokastis un brīvais laiks. Piedāvājam Jums piedalīties Musandama Omāna kruīzā (par papildus samaksu). Musandama ir pazīstams kā fjordu reģions ar augstiem kalniem, kuri ieiet dziļi zilā jūrā. Braucienā izbaudīsim unikālo ainavu ar nelīdzeniem kalniem, ar tradicionālo dou (senu arābu kuģi), dosimies caur slavenām akmens mājām, zvejnieku ciematiem, Zeke, Haffa ciemu, Haffa pludmali, baltiem kalniem, sāļlskalniem Musandama līcī. Uz kuģa varēsiet baudīt pusdienas un snorkelēanu. Pēcpusdienā atgriezīsieties ostā un turpināsies brauciens atpakaļ uz viesnīcu. Vakariņas 4* viesnīcā (iekļautas vakariņu paketē). Vēlā izbraukana no viesnīcas un brauciens uz Dubaijas lidostu.

8. diena: Atapakaļ lidojums (iegādājoties transporta paketi)
Rīgā atgriezīsities ar neaizmirstamiem iespaidiem.

Piezīme: Visas pilsētas ko apmeklējam, un kur ir piemērots tūrisma nodoklis klients maksā nodokli uz vietas viesnīcā.
Klients uzņemas pilnu atbildību par ceļojumā iegādātām mantām.

*Tūroperators patur tiesības veikt izmaiņas ceļojuma programmā, bet ar nosacījumu, ka tās nemainīs ceļojuma kvalitāti.
Burj Al Arab
Burj Al Arab


Dubaijas osta
Dubaijas osta


eik Zayedi moee
eik Zayedi moee


Safari brauciens
Safari brauciens

Saņemiet konsultāciju pa tālruni jau tūlīt!

  • Zvaniet tūlīt uz mūsu rezervācijas tālruni. Rezervācijas tālruņa darba laiks:
    no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00.
  • Ar jautājumiem un vēlmēm griezieties pie mūsu laipnajiem ceļojumu konsultantiem, kuri labprāt sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem.
  • Ceļojumam nepiecieamā dokumentācija Jums ērtā veidā tiks nosūtīta uz mājām pa pastu.
Rezervācijastālrunis:676 604 04

Meklēt:
Kontaktinformācija

SIA Nikal Travel
Dzelzavas iela 117
Rīga, LV-1021
(ADRESE TIKAI PASTAS SAŅEMŠANAI)

Tālr. +371 66119484
E-pasts: info@nikal-travel.lv


Pārstāvis Nikal Travel Baltijā:
Ehitajate 114
Tallina, 13517
Igaunija
Tālr. +372 6640064

 

Darba laiks67660404

Pirmdiena – Piektdiena no plkst. 9.00 līdz 19.00
Sestdien no plkst. 10.00 līdz 15.00

Pakalpojums nav bezmaksas, tarifs ir atkarīgs no
Jūsu telefona operatora. Mēs priecāsimies par Jūsu zvanu.
Esam pārbaudījuši īpaši Jums!

+ Uzticamība
+ Laipnība
+ Kompetence

Klientu apmierinātība
----------------------------
kopējā atzīme: 4,51

Uzdāviniet arī Jūs mums
savu uzticību!


Par mums | NIKAL ceļojumi | Jaunumi | Biei uzdotie jautajumi | Noteikumi | Palīdzība
Kontakti | Tiesiskās norādes | Datu aizsardzība


2018 NIKAL Travel. All Rights Reserved. made by Abele Informatik