Meklēt:

PAR MUMS MŪSU MARRUTI NOTEIKUMI KONTAKTI
Indija

CEĻOJUMA APSKATES VIETAS:
Deli • Jaunā Deli • Tadmahals • Daipura


6 ekskursijas iekļautas cenā!Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu vai zvaniet. Mēs apstrādāsim Jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk.


Jūs varat sazināties ar mums pa tel. 676 604 04

vai pa e-pastu info@nikal-travel.lvUzruna:


Vārds, Uzvārds:*
(*)

Rezervācijas kods: *
(*)

Lūdzu, ievadiet Jūsu ziņu:
Mēs atbildēsim Jums pēc iespējas ātrāk.

* - Lauciņi atzīmēti ar zvaigznīti ir obligāti jāaizpilda
Ceļojuma datums: *
(*)

Braucēju skaits: *
(*)

Braucēju vecums: *
(*)

E-pasta adrese: *
(*)

Telefona numurs: * (*)

Mājas adrese:


Ceļojuma apdroināanas pakete: *
Puspansija: *


Vēlos saņemt jaunumus:

Jūsu ceļojuma programma


1. diena: Lidojums uz Deli (iegādājoties transporta paketi)
Ērts lidojums no Rīgas uz Deli, ar vienu pārsēanos, izmantojotpazīstamas aviokompānijas pakalpojumus.

2. diena: Ieraanās Deli pilsētas apskates ekskursija
Deli ir Indijas galvaspilsēta un politiskais centrs, kas atrodas Indostānaspussalas ziemeļu daļā pie Jamunas upes. Pilsēta ar ārkārtīgi bagātu vēsturiar pārsteidzoiem jaunā un senā, zināmā un nezināmā kontrastiem.Pēc ieraanās Deli transfērs uz viesnīcu The Golden Palms Hotel & Spa(vai citā līdzvērtīgā), atpūta un brokastis. Ekskursija pa Deli vecpilsētu.Jūs apmeklēsiet Raj Ghat piemiņas kompleksu Jamunas upes krastā,Mahatmas Gandija, tautas tēva, apbedījuma vietu. Gar Sarkano fortudosimies uz Chandni Chowk. Izmantojiet iespēju pavizināties ar riku parosīgajām Chandni Chowk ielām (iekļauts ekskursiju pakētē). Vakariņasviesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

3. diena: Deli
Pēc brokastīm pametīsim viesnīcu un turpināsim ceļu uz JaunoDeli. Jūs apmeklēsiet Indijas Qutb Minari, iespaidīgos Indijas vārtus,prezidenta namu, parlamenta ēku, valdības ēku un visbeidzotHumayun Traneju skursteni. No ejienes ceļojums turpināsiesuz Agras pilsētu, kas atrodas Yamunas upes krastā. Pirmais minētsslavenajā Indijas eposā Mahābhārata, ko sauc par Agrevānu jebForest Border. Veiksim reģistrēanos viesnīcā Mansingh Palace.Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

4. diena: Tadmahals
odien Jūs redzēsiet slavenāko celtni Indijā, sagatavojiet foto unvideo kameras! Ļoti agrs rīts, rītausma ir labākais laiks, lai apmeklētuTadmahalu. Tā ir viena no skaistākajām celtnēm pasaulē, Indijassimbols, ko katru gadu apmeklē miljoniem cilvēku. Vēlāk atgriezīsimiesviesnīcā, lai baudītu brokastis. Pēc brokastīm apmeklēsim Agras fortu(iekļauts ekskursiju paketē). Izbaudiet skaistās Damunas upes krastaainavas. Brīvais laiks. Pēcpusdienā mēs aicinām jūs uz AGRA FOODTRAIL ekskursiju vietējās, garīgās un daudzveidīgās pārtikascienītājiem, kas sniegs Jums patiesu gastronomisku baudu (iekļautsekskursiju paketē). Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

5. diena: Daipura
Pēc brokastīm izbraukana no Agras uz Daipuru. Pa ceļam FatehpurSikri pilsētas apmeklējums, kas atrodas aptuveni 40 km no Agras.Apmeklēsiet apbrīnojami labi saglabājuās spoku pilsētas ēkas,piemēram, Dama Masdida moeju, Pančmahalas pili un citasMogolu dinastijas varenību apliecinoas celtnes. Pēcpusdienā jūsceļosiet uz Dapuru. Dapura ir rozā pilsēta, Radastānas tatagalvaspilsēta. Tā ir sadalīta deviņos taisnstūrveida sektoros, saskaņāar senās Indijas arhitektūras kanoniem. Nakņoana Park Regis, vailīdzvērtīgā. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

6. diena: Ambera forts Daipura
Pēc brokastīm mēs apmeklēsim Amber Fort seno Daipūru, kasbija galvaspilsēta līdz 1728. gadam. Apskatīsim Kali templi, VictoryHall, Dalmahal pili un Jag Mandir. Tad ir iespēja izbraukt ar ziloni(iekļauts ekskursiju paketē). Vēlāk Jūs gaida ekskursija pa Daipuraspilsētu. Jūs apmeklēsiet Dantara Mantara observatoriju, pilsētaspili, muzeju un Vēju Pili. Vakarā piedāvājam ēdienu gatavoanasparaugstundu un vakariņas (ir iekļauts pusdienu un kultūras paketē).Jūs iemācīsieties, kā pagatavot indieu virtuves ēdienus, izmantojotvietējās garvielas. Nakts viesnīcā Park Regis. Vakariņas viesnīcā(iegādājoties vakariņu paketi).

7. diena: Daipura
odien jums ir iespēja apskatīt Daipuru patstāvīgi vai arī baudītviesnīcas ērtības, SPA un baseinu. Protams, mums ir arī divas izvēlesekskursijas (par papildus samaksu).Pirmā ekskursija safari brauciens ar dipu, apmeklējot Samodeciematu, kur jums būs iespēja redzēt reālu ainavu, apmeklējot vietējotirgu un svētvietas (noteikti ņemet cepuri/alli, lai izvairīties no saulesapdeguma). Izbraukumā ietilpst arī pusdienas (iekļauts ekskursijupaketē). Otra ekskursija diena kopā ar ziloni, kur jūs būsiet kopāar iem mīloajiem un majestātiskajiem dzīvniekiem (ekskursiju variegādāties uz vietas). Nakņoana viesnīcā Park Regis. Vakariņasviesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

8. diena: Deli
Pēc brokastīm Jūs atvadīsieties no Daipuras un brauksiet atpakaļ uzDeli. Pa ceļam Jums būs laiks pusdienām, kā arī iespēja iegādātiessuvenīrus. Pēcpusdienā mūsu ērtais autobuss atvedīs Jūs uz viesnīcu,kur Jūs pavadīsiet pēdējo ceļojuma nakti.Jums ir iespēja piedalīties Kingdom of Dreams vakarā (iekļautsvakariņu paketē), kas ir teatrāls un krāsains prieknesums ar bagātīgāmvakariņām. Paketē iekļauts karnevāla ovs ar garīgām vakariņām, kasatstās neaizmirstamas atmiņas par Indiju.

9. diena: Atgrieanās mājās (iegādājoties transporta paketi)
Brokastis viesnīcā. Transfērs uz lidostu, atkarībā no Jūsu paredzētāizlidoanas laika, un lidojums uz mājām.

Piezīme: Visas pilsētas ko apmeklējam, un kur ir piemērots tūrismanodoklis klients maksā nodokli uz vietas viesnīcā.Klients uzņemas pilnu atbildību par ceļojumā iegādātām mantām.

*Tūroperators patur tiesības veikt izmaiņas ceļojuma programmā, bet arnosacījumu, ka tās nemainīs ceļojuma kvalitāti.


Jaipur linna palee
Jaipur linna palee


Amberg Forts
Amberg Forts
Vietējās garvielas

Saņemiet konsultāciju pa tālruni jau tūlīt!

  • Zvaniet tūlīt uz mūsu rezervācijas tālruni. Rezervācijas tālruņa darba laiks:
    no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00.
  • Ar jautājumiem un vēlmēm griezieties pie mūsu laipnajiem ceļojumu konsultantiem, kuri labprāt sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem.
  • Ceļojumam nepiecieamā dokumentācija Jums ērtā veidā tiks nosūtīta uz mājām pa pastu.
Rezervācijastālrunis:676 604 04

Meklēt:
Kontaktinformācija

SIA Nikal Travel
Dzelzavas iela 117
Rīga, LV-1021
(ADRESE TIKAI PASTAS SAŅEMŠANAI)

Tālr. +371 66119484
E-pasts: info@nikal-travel.lv


Pārstāvis Nikal Travel Baltijā:
Ehitajate 114
Tallina, 13517
Igaunija
Tālr. +372 6640064

 

Darba laiks67660404

Pirmdiena – Piektdiena no plkst. 9.00 līdz 19.00
Sestdien no plkst. 10.00 līdz 15.00

Pakalpojums nav bezmaksas, tarifs ir atkarīgs no
Jūsu telefona operatora. Mēs priecāsimies par Jūsu zvanu.
Esam pārbaudījuši īpaši Jums!

+ Uzticamība
+ Laipnība
+ Kompetence

Klientu apmierinātība
----------------------------
kopējā atzīme: 4,51

Uzdāviniet arī Jūs mums
savu uzticību!


Par mums | NIKAL ceļojumi | Jaunumi | Biei uzdotie jautajumi | Noteikumi | Palīdzība
Kontakti | Tiesiskās norādes | Datu aizsardzība


2018 NIKAL Travel. All Rights Reserved. made by Abele Informatik