Meklēt:

PAR MUMS MŪSU MARRUTI NOTEIKUMI KONTAKTI
Portugāle


JAUNUMS! 

TŪRE IETVER:
Lisabona • Fatima • Coimbra • Porto


3 ekskursijas cenā!Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu vai zvaniet. Mēs apstrādāsim Jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk.


Jūs varat sazināties ar mums pa tel. 676 604 04

vai pa e-pastu info@nikal-travel.lvUzruna:


Vārds, Uzvārds:*
(*)

Rezervācijas kods: *
(*)

Lūdzu, ievadiet Jūsu ziņu:
Mēs atbildēsim Jums pēc iespējas ātrāk.

* - Lauciņi atzīmēti ar zvaigznīti ir obligāti jāaizpilda
Ceļojuma datums: *
(*)

Braucēju skaits: *
(*)

Braucēju vecums: *
(*)

E-pasta adrese: *
(*)

Telefona numurs: * (*)

Mājas adrese:


Ceļojuma apdroināanas pakete: *
Puspansija: *


Vēlos saņemt jaunumus:

Jūsu ceļojuma programma


1. diena: Lidojums (iegadājoties transporta paketi)
Ieraanās Lisabonā, kur Jūs sagaidīs mūsu gids. Brauciens uz 4 zvaigņuviesnīcu Lisabonā. Vakariņas viesnīcā ( iekļautas vakariņu paketē).

2. diena: Lisabonas pilsētas ekskursija
Pēc brokastīm apmeklēsim Svētā Georga cietoksni. Cietoksnis ir brīnumskaistavieta, lai no turienes izbaudītu pasakaino skatu uz visu pilsētu. No cietokņapastaigāsimies lejup pa kalnu uz Alfamas kvartālu, kas ir senākā Lisabonas daļa,kas vilina ar aurām ieliņām. Pēc Praa do Comrciosse apskates turpināsiesbrauciens uz Belemas pilsētas daļu, kurā atrodas slavenais Belemas tornis, Torrede Belem, kas agrāk notikumu un briesmu pilnos ceļojumos pavadīja portugāļuatklājējus, tiei eit savu ceļojumu uz Indiju sāka Vasko da Gama. eronimuaklosteris un Belena tornis ir neparasta manuelino stila spilgts piemērs, kassastopams tikai Portugālē. Tur tika apglabāts Vasko de Gama un dzejnieksKamoens, kā arī daudzi otrās Avisas dinastijas karaļi. Turpinājumā apskatīsimpiemineklis lielajiem portugāļu jūrasbraucējiem atklājējiem. Pēc tam sekosbrauciens uz Lisabonas centru Rossio laukumu. Varēsit izbaudīt gardu kafijuvienā no neskaitājam kafejnīcām, sēot it kā teātra pirmajā rindā varēsiet redzētvietējo dzīvi. Pēc brīvā laika pilsētas centrā sekos brauciens atpakaļ uz viesnīcu.Vakariņas viesnīcā (iekļautas vakariņu paketē).

3. diena: Estorila Sintra Fatima
Pēc brokastīm sekos visas dienas ekskursija uz Estorilu un Sintru. Estorilaatrodas no Lisabonas 24 km attālumā, tā vienmēr ir bijusi atpūtas vietaPortugāles augstākajām aprindām. eit ir neskaitāmas skaistas villas, kāarī aizsargājamas teritorijas un senie mūri. Sekos brauciens uz Sintru,kādreizējā Portugāles karaļu atpūtas vietu, kur atrodas Pena pils. Sintra irneliela pilsētiņa kalnos, eikaliptu un ciedru ieleju vidū. Iekļauta UNESCOpasaules kultūras mantojuma sarakstā. Greznās pilis un villas joprojāmpiesaista tūristus no visas pasaules. Sekos Penas pils apskate. Penas pilspirmsākumi meklējami jau viduslaikos, kad tuvējā apkaimē tika uzbūvētapirmā ēka kapela, kas veltīta Penas dievmātei. 15. gadsimta beigās, karalisuau II (Joo) un viņa sieva devās svētceļojumā uz kapelu, lai pildītuzvērestu. Līdz 1834. gadam sagrautais klosteris stāvēja drupās, bet tad tāsun vēl citus tuvējās apkaimes objektus, tostarp Moru pili, savā īpaumā
ieguva karalis konsorts jeb oficiāli nekronētais līdzvaldītājs FernandsII.Tāpat daļa pils celta vācu romantisma stilā, no kura ietekmējies Fernands.Tiek uzskatīts, ka viņ iedvesmu guvis no tolcenfelsas un Reinteinaspilīm Vācijā. Ar autobusu sekos brauciens pa gleznaino apvidu uz Fatimu.Vakariņas viesnīcā (iekļautas vakariņu paketē).

4. diena: Fatima Nazare Batalha
Pēc brokastīm varat baudīt atpūtu viesnīcā vai arī piedalīties mūsu piedāvātāpapildus ekskursijā apmeklēt Fatimu, Nazari un Batalhu. Fatimas brīnums 1917.gadā trīs ganu bērni stāstīja par Jaunavas Marijas parādīanos netālu noVila Nova de Ourem pilsētiņas. Marija nodeva iem bērniem trīs pareģojumus
un vīzijas. Pirmā bijusi elles vīzija, otrā Otrā Pasaules kara pareģojums,bet treā joprojām palikusi noslēpumā. Jaunava Marija lūgusi uzcelt kapelu,un viņas griba izpildīta vietā, kur Jaunava parādījās bērniem tika uzceltaneliela baznīca. Fatima pieder Romas katoļu baznīcas svētceļnieku vietaiun tā ir vissvētākā vieta Portugālē. Pēc Fatimas apmeklējuma brauksim uzBatalhas klosteri, kas tika celts jau 12. gadsimtā. Santa Maria da Victoriaklosteris, kas tiek dēvēts arī par Batalha klosteri, bez aubām ir viens noiespaidīgākajiem Portugāles un Eiromas arhitektūras darbiem. Klosterisradīts vairākos etapos, tāpēc radīanas process ilga ilgāk par 150 gadiem.Pateicoties tik ilgai būvniecībai, klostera ansamblī savijas gotikas, manuelinaun pat renesanses arhitektūras stils. Klosteris iekļauts UNESCO pasauleskultūras mantojuma sarakstā. Mēs turpināsim ekskursiju uz Nazari kurlielajā laukumā atrodas klosteris un baznīcas komplekss, kas veltīts JaunavaiMarijai. Baznīcas kompleksā atrodas svētnīca un karaļa pils, Jaunavas Marijasapm. 30 cm koka svētnīca. Dosimies atpakaļ uz viesnīcu. Vakariņas viesnīcā(iekļautas vakariņu paketē).

5. diena: Koimbra
Pēc brokastīm un izrakstīanās no viesnīcas brauksim uz Koimbru. Tā irPortugāles 4 lielākā pilsēta un svarīgs reģiona centrs. Romas impērijas laikātā bija pazīstama ar Emīnijas (Aeminium) vārdu un atradās pie lielceļa, kassavienoja Lisabonu (Olisipo) ar Bragu (Bracara Augusta). 1290. gadā tikanodibināta universitāte. Tā atrodas vecākajā pilsētas daļā ar krāņo barokastila zvanu torni un bibliotēku Biblioteca Joanina, kurā glabājas vairākkā 300 000 vērtīgu grāmatu. Tiei aja pilsētā radās Portugāles mūzikasstils fado! Koimbras fado dzied tikai vīriei, kurus pavada Koimbrasģitāras, kas ir atķirīgas ar Portugāles ģitārām. Sekos brauciens uz Portosu.Piereģistrēanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (iekļautas vakariņu paketē).

6. diena: Porto
Pēc brokastīm varat baudīt brīvo dienu Porto patstāvīgi vai arīpiedalīties mūsu piedāvātajā ekskursijā pa Porto. Tā ir pilsēta Portugālesziemeļrietumos, osta pie Atlantijas okeāna Douru upes grīvā. PēcLisabonas ī ir otra lielākā pilsēta valstī. Tā it kā izkāpusi no okeāna,pakāpusies klintīs un aizņem 41,66 kvadrātkilometrus. Tajā ir vairāknekā 215 tūkstoi iedzīvotāju. Jau senie romiei pilsētu nosauca parPortus Cale (pēc dievietes Gajas vārda, kas sengrieķu mitoloģijā irZemes personifikācija). No ā nosaukuma radies visas valsts Portugālesnosaukums. Vēsturiski Porto tiek uzskatīta par neskarto pilsētu (acidade invicta), jo to nekad nav varējui ieņemt svezemnieki (sākotar mauriem un beidzot ar Napoleonu). Tirzniecība un uzņēmējdarbībagadsimtiem ilgi ir bijusi galvenā nodarboanās. Porto ir pazīstama arīkā baroka pilsēta: ar tās aurajām ieliņam un iekpagalmiem; mājas,kas robeojas ar upes krastu un baroka stilā baznīcam veido pilsētascentru. Kas aurām, augstām un krāsainām mājām pieplakusi Douruupes krastam, Tūristu visiemīļotākais Porto rajons, kas iekļauts UNESCO
pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Torre dos Clerigos ir 75 m augstsbaroka stila pulksteņa tornis., tas ir arī Porto simbols. Sao Franciscogotu stila baznīca, Praca Liberdade-brīvības laukums, Porto birasnams ir viena galvenām apskates vietām Riberias vecpilsētā . Pāri tiltamnonāksim Vila Nova de Gaia pilsētas daļā, kur senās vīna darītavās tiekraots slavenais Porto portvīns. eit atrodas slavenais un leģendāraisvīna pagrabs, piemēram, Bodegas Sandeman. Mēs aicinām Jūs nobaudītPorto portuvīnu vienā no vīna darītavām un izpētīt ī brīnumainādzēriena vēsturi! Vakariņas viesnīcā (iekļautas vakariņu paketē).

7. diena: Braga
Pēc brokastīm varat baudīt brīvo dienu Porto patstāvīgi vai arī piedalītiesmūsu piedāvātā papildus ekskursijā uz Bragas pilsētu, Romas impērijasziemeļu daļas centrālā pilsēta. Pilsēta ir slavena ar savām vēsturiskajāmceltnēm, pieminekļiem, dārziem un strūklakām, bet galvenokārt Bragapazīstama kā svarīgs reliģisks centrs, uz kurieni svētceļotāji devuies jau
no 12. gadsimta. Tajos laikos, kā Portugāles arhibīskapa mītnes vieta, tābija visas valsts reliģiskā galvaspilsēta. Bet arī pirms Portugāles valstiskumaizveidoanās, Bragai bija nepārvērtējama loma, kā Ibērijas pussalasziemeļrietumu administratīvajam centram.Bragā apskatāma 12. gs. Katedrāle un virkne citu baznīcu un reliģiskarakstura pieminekļu, bet galvenais arhitektūras edevrs ir Bom Jesusbaznīca ar brīniķīgām, ar apustuļu statujām un citiem ticības simboliemsmalki greznotām kāpnēm uz to. Pēcpusdienā brauciens uz Lisabonu.Piereģistrēanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (iekļautas vakariņu paketē).

8. diena: Lisabona
Brokastis viesnīcā, pēc kurām sekos brauciens uz Lisabonas lidostu.Atpakaļ lidojums uz Rīgu.

Piezīme: Visas pilsētas ko apmeklējam, un kur ir piemērots tūrismanodoklis klients maksā nodokli uz vietas viesnīcā.

Klients uzņemas pilnu atbildību par ceļojumā iegādātām mantām.

*Tūroperators patur tiesības veikt izmaiņas ceļojuma programmā, bet ar
nosacījumu, ka tās nemainīs ceļojuma kvalitāti.


Lissabon
Lissabon


Sintra Rahvuspalee
Sintra Rahvuspalee


Batalha
Batalha
Coimbra
Coimbra


PortoSaņemiet konsultāciju pa tālruni jau tūlīt!

  • Zvaniet tūlīt uz mūsu rezervācijas tālruni. Rezervācijas tālruņa darba laiks:
    no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00.
  • Ar jautājumiem un vēlmēm griezieties pie mūsu laipnajiem ceļojumu konsultantiem, kuri labprāt sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem.
  • Ceļojumam nepiecieamā dokumentācija Jums ērtā veidā tiks nosūtīta uz mājām pa pastu.
Rezervācijastālrunis:676 604 04

Meklēt:
Kontaktinformācija

SIA Nikal Travel
Dzelzavas iela 117
Rīga, LV-1021
(ADRESE TIKAI PASTAS SAŅEMŠANAI)

Tālr. +371 66119484
E-pasts: info@nikal-travel.lv


Pārstāvis Nikal Travel Baltijā:
Ehitajate 114
Tallina, 13517
Igaunija
Tālr. +372 6640064

 

Darba laiks67660404

Pirmdiena – Piektdiena no plkst. 9.00 līdz 19.00
Sestdien no plkst. 10.00 līdz 15.00

Pakalpojums nav bezmaksas, tarifs ir atkarīgs no
Jūsu telefona operatora. Mēs priecāsimies par Jūsu zvanu.
Esam pārbaudījuši īpaši Jums!

+ Uzticamība
+ Laipnība
+ Kompetence

Klientu apmierinātība
----------------------------
kopējā atzīme: 4,51

Uzdāviniet arī Jūs mums
savu uzticību!


Par mums | NIKAL ceļojumi | Jaunumi | Biei uzdotie jautajumi | Noteikumi | Palīdzība
Kontakti | Tiesiskās norādes | Datu aizsardzība


2018 NIKAL Travel. All Rights Reserved. made by Abele Informatik