Meklēt:

PAR MUMS MŪSU MARRUTI NOTEIKUMI KONTAKTI
Spānija


TŪRE IETVER: 

Barcelona • Saragosa • Madride • Toledo • Valensija • Montserrata4 ekskursijas iekļautas cenā!Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu vai zvaniet. Mēs apstrādāsim Jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk.


Jūs varat sazināties ar mums pa tel. 676 604 04

vai pa e-pastu info@nikal-travel.lvUzruna:


Vārds, Uzvārds:*
(*)

Rezervācijas kods: *
(*)

Lūdzu, ievadiet Jūsu ziņu:
Mēs atbildēsim Jums pēc iespējas ātrāk.

* - Lauciņi atzīmēti ar zvaigznīti ir obligāti jāaizpilda
Ceļojuma datums: *
(*)

Braucēju skaits: *
(*)

Braucēju vecums: *
(*)

E-pasta adrese: *
(*)

Telefona numurs: * (*)

Mājas adrese:


Ceļojuma apdroināanas pakete: *
Puspansija: *


Vēlos saņemt jaunumus:

Jūsu ceļojuma programma


1. diena: Lidojums uz Barselonu (iegādājoties transporta paketi)
Jūsu ekskursiju vadītājs Jūs sirsnīgi sagaidīs Katalonijas galvaspilsētāBarselonā. Lidojumu nodroina aviokompānija AirBaltic. Pēc tam Jūsaizvedīs uz komfortablo viesnīcu Santa Susanna.

2.diena: Barselona
Pēc brokastīm aicināsim Jūs uz ekskursiju ar autobusu pa Barselonu. Noautobusa Jūs redzēsiet svarīgākās īs unikālās metropoles ievērojamās vietas. Noparka Montjuich kalna pavērsies burvīgs skats uz pilsētu un ostu. Gar Kolumbapieminekli, seno Gotisko kvartālu un parku Gell (ieeja nav iekļauta cenā). Jūsaizvedīs uz Gaudi neparasto, nepabeigto Svētās Ģimenes baznīcu SagradaFamilia (apskate no ārpuses ieeja nav iekļauta cenā), kas ir ievērojamākā celtneBarselonā. Pēcpusdienā Jums būs brīvais laiks pilsētā. Vēlāk atpakaļceļ uzJūsu viesnīcu. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

3. diena: Izbraukana no Barselonas uz Montserratu un Penedes(par papildu samaksu)
Brokastis viesnīcā. Mēs noteikti iesakām Jums piedalīties papildus ekskursijā,par papildus samaksu (iekļauts ekskursijas paketē) brauciens uz Montserratasklosteri un Peneds vīna reģionu. Mēs izbrauksim uz Monacerto klosteriKatalonijas svētnīcā, kas majestātiski izvietojās paa kalnā. Tūkstoiem gaduī vieta ir svētceļojumu galamērķis. Montserrata ir tiei ceļā uz galveno vīnareģionu Katalonijā Peneds. ie vīna dārzi pirmo reizi tiek minēti vēl 4.gadsimtā pirms mūsu ēras. Peneds reģionā ir patīkamais Vidusjūras klimats,kas nodroina plau produktu klāstu sarkanu un baltu vīni izgatavoanai. eitarī atrodas Cava -slavenākais vīna pagrabs. Tad mēs apmeklēsim vienu noCava raotājiem, kur varēsim izbaudīt vietējus produktus. Vakariņas viesnīcā(iegādājoties vakariņu paketi).

4.diena: Barselona Saragosa Madride
Pēc brokastīm brauksim uz Saragosu. Dzīvīgā un arvien augoā pilsētaizpleas abos Ebro upes krastos. Ekskursijā pa pilsētu Jūs redzēsietSaragosas ievērojamākās vietas. Jūs apmeklēsiet baznīcas ēkas Balicadel Pilar un Plaza de las Catedrales. Pēc brīvā laika pavadīanas pilsētascentrā brauksim tālāk Madrides virzienā. Ieraanās viesnīcā. Vakariņasviesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

5. diena: Madride
Plaza de la Villa un monumentu Puerta de Alcal, eleganto Plazade Oriente un Prado muzeju (apskate no ārpuses ieeja nav cenāiekļauta). Nobeigumā Jūs iepazīsiet arī moderno Madridi ar tās alejām,tostarp Gran Va, Castellana, Plaza de Castilla, Parque del Oeste, vērucīņu arēnu Las Ventas (apskate tikai no ārpuses) un futbola stadionuSantiago Bernabeu (apskate no ārpuses ieeja nav cenā iekļauta).Pēcpusdiena ir Jūsu rīcībā. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņupaketi).

6.diena: Madride Toledo Valensija
Pēc brokastīm aptuveni vienu stundu brauksim caur ainaviski burvīgoapkārtni uz Toledo, seno Spānijas Karalistes galvaspilsētu. Līdzāsdaudzām ievērojamām vietām Jūs apmeklēsiet arī 13. gadsimtā celtoPrimas katedrāli gotisku arhitektūras brīnumdarbu. Izmantojietiespēju tās skaistumu apbrīnot arī no iekpuses (ieeja cenā iekļauta).Nobeigumā Jums būs laiks, lai iepazītu mazās ielas un īs viduslaikupilsētas unikālo arhitektūru. Pēc tam brauciens uz Valensijas reģionu,kur Jūs iekārtosieties viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (iegādājotiesvakariņu paketi).

7. diena: Valensija Barselona
izzināt individuāli. Tālāk ceļ vedīs uz Loret de Mar, kur iekārtosietiesviesnīcā. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

8. diena: Barselona mājupceļ (iegādājoties transporta paketi)
Pēc brokastīm Jūs atvedīs uz lidostu. Sekos reģistrēanās lidojumamun lidojums uz Rīgu.

Piezīme: Visas pilsētas ko apmeklējam, un kur ir piemērots tūrismanodoklis klients maksā nodokli uz vietas viesnīcā.Klients uzņemas pilnu atbildību par ceļojumā iegādātām mantām.

*Tūroperators patur tiesības veikt izmaiņas ceļojuma programmā, bet arnosacījumu, ka tās nemainīs ceļojuma kvalitāti.
Kosta Brava
Kosta Brava
ValensijaSaņemiet konsultāciju pa tālruni jau tūlīt!

  • Zvaniet tūlīt uz mūsu rezervācijas tālruni. Rezervācijas tālruņa darba laiks:
    no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00.
  • Ar jautājumiem un vēlmēm griezieties pie mūsu laipnajiem ceļojumu konsultantiem, kuri labprāt sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem.
  • Ceļojumam nepiecieamā dokumentācija Jums ērtā veidā tiks nosūtīta uz mājām pa pastu.
Rezervācijastālrunis:676 604 04

Meklēt:
Kontaktinformācija

SIA Nikal Travel
Dzelzavas iela 117
Rīga, LV-1021
(ADRESE TIKAI PASTAS SAŅEMŠANAI)

Tālr. +371 66119484
E-pasts: info@nikal-travel.lv


Pārstāvis Nikal Travel Baltijā:
Ehitajate 114
Tallina, 13517
Igaunija
Tālr. +372 6640064

 

Darba laiks67660404

Pirmdiena – Piektdiena no plkst. 9.00 līdz 19.00
Sestdien no plkst. 10.00 līdz 15.00

Pakalpojums nav bezmaksas, tarifs ir atkarīgs no
Jūsu telefona operatora. Mēs priecāsimies par Jūsu zvanu.
Esam pārbaudījuši īpaši Jums!

+ Uzticamība
+ Laipnība
+ Kompetence

Klientu apmierinātība
----------------------------
kopējā atzīme: 4,51

Uzdāviniet arī Jūs mums
savu uzticību!


Par mums | NIKAL ceļojumi | Jaunumi | Biei uzdotie jautajumi | Noteikumi | Palīdzība
Kontakti | Tiesiskās norādes | Datu aizsardzība


2018 NIKAL Travel. All Rights Reserved. made by Abele Informatik