Meklēt:

PAR MUMS MŪSU MARRUTI NOTEIKUMI KONTAKTI
Spānija un
AndalūzijaTŪRE IETVER: 

Malaga • Gibraltāra • Ronda • Granada • Kordova2 ekskursijas iekļautas cenā!Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu vai zvaniet. Mēs apstrādāsim Jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk.


Jūs varat sazināties ar mums pa tel. 676 604 04

vai pa e-pastu info@nikal-travel.lvUzruna:


Vārds, Uzvārds:*
(*)

Rezervācijas kods: *
(*)

Lūdzu, ievadiet Jūsu ziņu:
Mēs atbildēsim Jums pēc iespējas ātrāk.

* - Lauciņi atzīmēti ar zvaigznīti ir obligāti jāaizpilda
Ceļojuma datums: *
(*)

Braucēju skaits: *
(*)

Braucēju vecums: *
(*)

E-pasta adrese: *
(*)

Telefona numurs: * (*)

Mājas adrese:


Ceļojuma apdroināanas pakete: *
Puspansija: *


Vēlos saņemt jaunumus:

Jūsu ceļojuma programma


1. diena: Malaga (iegādājoties transporta paketi).
Lidojums no Rīgas uz Malagu, kur Jūs sagaidīs grupas vadītājs. Brauciens uzviesnīcu. Reģistrēanās un nakņoana 4 zvaigņu viesnīcā.

2. diena: Malaga
Pēc brokastīm aicinām Jūs Costa del Sol kruīzā. Vecpilsētā redzēsietbrīvdabas muzeju, kura teritorijā atrodas lieliska masīva katedrāle, kalnainasielas un maza zaļā oāze. Apmeklēsim katedrāli kurā redzēsiet Romas teātrapaliekas. Malaga ir pasaules slavenā Pablo Picasso dzimanas vieta. Varēsietapskatīt La Alcazaba cietoksni, kas celta 1065. gadā un Picasso muzeju.Pilsēta ir pazīstama ar savu zaļo zonu, eit var redzēt vairāk kā 20 daādaspalmu veidus. Vērtīgs apskates objekts ir rātslaukums un universitātes ēka,kā arī LA Conseption parks. Dienas beigās piedāvājam ceļojumu uz MontoGibralfaru. Atgrieanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (iekļautas vakariņupaketē).

3. diena: Brīva diena vai piedāvātā ekskursija par papildussamaksu Gibraltārs
Brokastis viesnīcā. Brīva diena vai piedāvātā ekskursija par papildus samaksu.Viens no visiespaidīgākajiem Gibraltāra apskates objektiem ir 425 m augstāklints, kurai ir ļoti sena vēsture. Senie romiei un grieķi to uzskatīja par vienuno diviem Herakla pīlāriem, kas iezīmēja senās pasaules malu. Braucienalaikā jūs redzēsiet galvenās apskates vietas kā piemēram, Sv. Michaela alu.No kalna virsotnes paveras brīniķīgs skats uz Spānijas un Marokas piekrasti.Jārēķinās, ka klintī vienmēr var sanākt tikanās ar savvaļā dzīvojoajiemBerberu makakiem leģenda vēsta, ka tik ilgi, kamēr viņi dzīvos Gibraltārā,tik ilgi tur saimniekos briti. Redzēsim Romu teātri, kuru atklāja, veicotizrakumus. Tuvumā esoajā kalnā atrodas Gibralfaras pils, no kuras paverasbrīniķīgs skats uz pilsētu. Atgrieanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (iekļautasvakariņu paketē).

4. diena: Brīva diena vai piedāvātā ekskursija par papildussamaksu Ronda
Brokastis viesnīcā. Brīva diena vai piedāvātā ekskursija par papildus samaksu Rondas pilsētas apmeklējums. Netālu no Marbellas sākas līkumotieAndalūzijas kalni. Mūsu ceļojuma galamērķis ir tā sauktā Andalūzijas balto ciematu karaliene Rondas pilsēta viena no Spānijas senākām unskaistākām pilsētām. Ronda izveidojusies uz masīva kaļķakmens klintājaapmēram 750 m virs jūras līmeņa, un vidū to pārdala vairāk kā 100 mdziļa, aura aiza, kas atdala 13. gadsimta veco pilsētas daļu no 18.gadsimtajaunās pilsētas daļas. Pilsētas dienviddaļa, kur atrodas galvenie vēsturiskiepieminekļi, ir tipisks mauru stila pueblo blanco baltais ciems. Tā sauktāSanta Maria la Mayor baznīca ir pazīstama ar mauru laika kapelu. Vēsturiskisvarīgs ir 18 gadsimtā celts tilts, kas ved uz vecpilsētu. Atgrieanās viesnīcā.Vakariņas viesnīcā (iekļautas vakariņu paketē).

5. diena: Brīva diena vai piedāvātā ekskursija par papildussamaksu Granada
Brokastis viesnīcā. Brīva diena vai piedāvātā ekskursija par papildussamaksu Granadass pilsētas apmeklējums. Pilsēta, kuru ieskauj trīskalni, joprojām ir mauru galvaspilsēta, to uzskata par lielāko Spānijasbagātību. Apmeklējiet pasaules slaveno Alhambra kompleksu. Skaistiedārzi sniegs Jums priekstatu, kāpēc tos veidojot, tika uzskatīts, ka tāir kā paradīze uz zemes! Ceļojums turpināsies uz pilsētas senāko daļuAlbaicini, kas tiek uzskatīta par īstu pērli! Izpētot pilsētu Jūs nemanotvarat atrasties kādā no daudzajām senpilsētas kafejnīcām. Atgrieanāsviesnīcā. Vakariņas viesnīcā (iekļautas vakariņu paketē).

6 diena: Benalmadena un Mijas Pablo
Brokastis viesnīcā. ī diena ir vienkāri burvīga! Apmēram ap dienas vidudosimies uz Costa del Sol kalnu pusi. Pirmā pieturas vieta būs Benalmadenastā sauktā baltais ciemats un turpināsim ceļu uz Budistu stupa (templis), kas tika uzcelta netālu no Benalmadenas. Stupas iekpusē ir Budas statuja.Sienas ir dekorētas ar gleznojumiem, ko izgatavojui mākslinieki no Nepālas.Pēc tam apmeklēsim visskaistāko balto ciematu Mijas Pueblo. Ciematsatrodas kalna galā, no kura paveras elpas aizraujos skats uz Fuengiroluun jūru. Klintis apskauj palmas, koki un augi no visas pasaules. Atgrieanāsviesnīcā. Vakariņas viesnīcā (iekļautas vakariņu paketē).

7. diena: Brīva diena vai piedāvātā ekskursija par papildussamaksu Kordova
Brokastis viesnīcā. Brīva diena vai piedāvātā ekskursija par papildussamaksu Kordavas pilsētas apmeklējums. Kordovas moeja (ieeja iekļautacenā) atrodas paā Kordovas vecpilsētas centrā Spānijā. Tā reiz bija otralielākā moeja pasaulē, taču vēstures gaitā pārtapa par vietu katoļticīgajiem.Moeja ir viens no skaistākajiem musulmaņu mākslas objektiem Spānijā,kur apvienoti vairāku arhitektūras stilu virzieni, jo moejas celtniecība unrekonstrukcija ilga deviņus gadsimtus. Tūristi eit ierodas, lai savām acīmredzētu vēstures notikumu sajaukumu, kas atspoguļojas ajā arhitektūrā iekējais iekārtojums, arkas un kolonnas sajūsmina tūkstous. Kordovair mīlīga pilsēta ar savām krāsainajām terasēm un puķu tūkstoiem.Atgrieanās viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (iekļautas vakariņu paketē).

8. diena: Malaga lidojums uz mājām (iegādājoties transportapaketi)
Pēc brokastīm notiks brauciens uz Malagas lidostu.

Piezīme: Visas pilsētas ko apmeklējam, un kur ir piemērots tūrismanodoklis klients maksā nodokli uz vietas viesnīcā.Klients uzņemas pilnu atbildību par ceļojumā iegādātām mantām.

*Tūroperators patur tiesības veikt izmaiņas ceļojuma programmā, bet arnosacījumu, ka tās nemainīs ceļojuma kvalitāti.Malaga
Malaga


Gibraltra
Gibraltra


Gordoba Mezquita
Gordoba Mezquita


Malaga
Malaga

Saņemiet konsultāciju pa tālruni jau tūlīt!

  • Zvaniet tūlīt uz mūsu rezervācijas tālruni. Rezervācijas tālruņa darba laiks:
    no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00.
  • Ar jautājumiem un vēlmēm griezieties pie mūsu laipnajiem ceļojumu konsultantiem, kuri labprāt sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem.
  • Ceļojumam nepiecieamā dokumentācija Jums ērtā veidā tiks nosūtīta uz mājām pa pastu.
Rezervācijastālrunis:676 604 04

Meklēt:
Kontaktinformācija

SIA Nikal Travel
Dzelzavas iela 117
Rīga, LV-1021
(ADRESE TIKAI PASTAS SAŅEMŠANAI)

Tālr. +371 66119484
E-pasts: info@nikal-travel.lv


Pārstāvis Nikal Travel Baltijā:
Ehitajate 114
Tallina, 13517
Igaunija
Tālr. +372 6640064

 

Darba laiks67660404

Pirmdiena – Piektdiena no plkst. 9.00 līdz 19.00
Sestdien no plkst. 10.00 līdz 15.00

Pakalpojums nav bezmaksas, tarifs ir atkarīgs no
Jūsu telefona operatora. Mēs priecāsimies par Jūsu zvanu.
Esam pārbaudījuši īpaši Jums!

+ Uzticamība
+ Laipnība
+ Kompetence

Klientu apmierinātība
----------------------------
kopējā atzīme: 4,51

Uzdāviniet arī Jūs mums
savu uzticību!


Par mums | NIKAL ceļojumi | Jaunumi | Biei uzdotie jautajumi | Noteikumi | Palīdzība
Kontakti | Tiesiskās norādes | Datu aizsardzība


2018 NIKAL Travel. All Rights Reserved. made by Abele Informatik