Meklēt:

PAR MUMS MŪSU MARRUTI NOTEIKUMI KONTAKTI

Labākā 3* viesnīcā Rietumu Puketas

piekrastē ar elpu aizraujošu skatu uz tropiem!


4 ekskursijas iekļautas cenā!


Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu vai zvaniet. Mēs apstrādāsim Jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk.


Jūs varat sazināties ar mums pa tel. 676 604 04

vai pa e-pastu info@nikal-travel.lvUzruna:


Vārds, Uzvārds:*
(*)

Rezervācijas kods: *
(*)

Lūdzu, ievadiet Jūsu ziņu:
Mēs atbildēsim Jums pēc iespējas ātrāk.

* - Lauciņi atzīmēti ar zvaigznīti ir obligāti jāaizpilda
Ceļojuma datums: *
(*)

Braucēju skaits: *
(*)

Braucēju vecums: *
(*)

E-pasta adrese: *
(*)

Telefona numurs: * (*)

Mājas adrese:


Ceļojuma apdroināanas pakete: *
Puspansija: *


Vēlos saņemt jaunumus:

Jūsu ceļojuma programma


1. diena: Bangkoka (iegādājoties transporta paketi)
Ērts lidojums no Rīgas Uz Bangkoku ar vienu pārsēanos.

2. diena: Bangkoka
Transfērs no lidostas uz viesnīcu un piereģistrēanās viesnīcā. Jūs varatizbaudīt viesnīcas ērtības ajā dienā, vai arī piedalīties ekskursijā parpapildus samaksu (ir iekļauts ekskursiju paketē) Bangkoka, Tempļatūre, Lielā pils un Thonburi kanāli (pusdienas ir īs ekskursijas cenā).Par papildu cenu Jūs varat piedalīties Siam Nirami ovā (ir iekļautsekskursiju paketē) pasaules slaveno Taizemes mākslas un kultūrasBangkoka centru. Siam Nirami ir izrāde, kuru noteikti ir jāredz vienreizdzīvē ar savām acīm. Tā ir ierakstīts Ginesa rekordu grāmatā. ai ovāiesaistīti vairāk nekā 150 izpildītāji, tiek izmantoti vairāk kā 500 kostīmiun tas viss notiek uz milzīgas skatuves. Nakņoana Bangkokā. Vakariņasviesnīcā (iekļautas vakariņu komplektā).

3. diena. Bangkoka Ajuhtaja Sūkhotija
Brokastis viesnīcā. Brauciens uz Ayutthaya. Apmeklēsim King-RamaIV vasaras pili Bang-Pa-In, kurā būs iekļauti Ķīnieu, Taju un Eiropasarhitektūras stili. Pēc tam apmeklēsim Ajuthajas vēsturisko parku,kas atrodas 1350. gadā uzcelts Ajuthajas pilsētas drupās. 1767. gadāBirmu iedzīvotāji iznīcināja pilsētu un vairāk nekad to neatjaunoja,mūsdienās ī vieta pazīstama kā liela arheoloģiska vieta. Turpināsimbraukt uz Sūkhotiju. Reģistrēanās viesnīcā. Nakts Sūkhotija.Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

4. diena. Sukotaja Čiang Mai
Brokastis viesnīcā. Apmeklēsim Sukotaja ļoti pievilcīgu un labiuzturētu vēsturisko parku, izpētītsim tempļus un pieminekļus,skulptūras un nepārspējamās celtnes. Tad turpināsim ar braucienulīdz Čiang Rais, apstasimies pie Kwan Phayao ezera, lielākā saldūdensezera Taizemes ziemeļos. Kwan Phayao ir dabisks ezers, kuru iekļaujkalni, un ai ezerā ietek 18 strauti. Nakņoana Čiang Raisā. Vakariņasviesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

5. diena: Čiang Rai Čiang Mai
Brokastis viesnīcā. Brauksim uz Zelta trijstūri, kur Laotas, Birmas unTaizemes robeas satiekas pie Mekongas upes. Apmeklēsim Opijamuzeju. ajā nelielajā muzejā uzināsim opija vēsturi. To noteikti irvērts apmeklēt. Izstādē uzzināsim instrumentus, kurus izmantoja,lai raotu, lietotu un pārdotu opiju. Muzejā redzēsim pīpes, svarusun citus aksesuārus, tostarp attēlus un kartes angļu valodā. Tālākapmeklēsim Chiang Chiang Raist Mai un Wat Rong Khun (balto)templi. Wat Rong Khun ir satriecos, moderns, sniegbalts templis,kas tika atvērts 1997. gadā. Templī var atrast gleznas ar Rietumapopulāriem cilvēkiem/varoņiem )(piemēram Dords Bus, HarijsPoters un Keanu Reeves). ī tempļa mākslas izstrādājumi runā parbēganu no zemes kārdinājumiem, lai sasniegtu augstāko garīgostāvokli. Mākslinieks Chalermchai Kositpipat ir arī autors sienasgleznojumam Buddha Prateepi templim Londonā. Tālāk mēsdosimies uz Čiang Mai. Reģistrēanās viesnīcā. Nakņoana ČiangMaijā. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

6. diena: Čiang Mai
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm jums ir iespēja pavadīt dienu viesnīcā,vai arī pievienoties papildus ekskursijā (iekļauts ekskursiju paketē). Tas irElefandi centrs / Kalnu Ciemats / Doi Suthep Templis ar pusdienām.Pēc brokastīm mēs brauksim uz Taizemes ziloņu aprūpes centru, kurJums būs laiks pavadīt laiku ar ziloņiem. Tur notiks neliela ekskursijaun prezentācija kā dzīvo ziloņi un kā par viņiem jārūpējās. Tad mēsdodamies uz pusdienām (pusdienas ir iekļautas papildus ekskursijascenā). Tālāk mēs apmeklēsim Wat Phra Doi Suthep templi, kas iruzcelta blakus paāi pilsētai. īm templim ir vairāk nekā 290 kāpnes(ja nepiecieams, varat izmantot liftu). Jūs izbaudīsiet iespaidīguskatu uz Čiangmai. Tad dosiemies uz Baan Tong Luang ciemu.eit jūs varat redzēt daādu cilu dzīvi, piemēram, Karen, Hmong,Akha, Long kaklu, Big Ear un Palong. īs ciems ir paredzēts tūristiemun ir nepiecieams iegādāties ieejas biļeti (to var iegādāties pēcpieprasījuma). ī ciema apmeklējums dod iespēju iepazīties ar kalnupopulācijas tradicionālo dzīvi. Ekskursiju veic vietējais gids, kuram irdaudz zināanu par ī cilvēku kultūru un dabu. Nakņoana ChiangMai. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

7. diena Čiang Mai Puketa
Pēc brokastīm notiks trasfērs uz Bangkokas lidostu, no kura lidosietuz Puketu. Nakņoana Puketā, viesnīcā Best Western PhuketOcean Resort, http://www.phuketocean.com/. Vakariņas viesnīcā(iegādājoties vakariņu paketi).

8.-10: diena. Puketa
Brokastis viesnīcā. Brīvā diena. Nakņoana Puketā. Vakariņas viesnīcā(iegādājoties vakariņu paketi).

11. diena: Puketa Rīga
Pēc agrām brokastīm Jūs aizvedīs uz lidostu, no kuras Jūs dosieties mājās.

12. diena: Mājupceļ (iegādājoties transporta paketi)
Lidojums no Bangkokas uz Rīgu, ar vienu pārsēanos. Mājāsatgriezīsimies ar neaizmirstamiem iespaidiem par Taizemi!

Piezīme: Visas pilsētas ko apmeklējam, un kur ir piemērots tūrisma
nodoklis klients maksā nodokli uz vietas viesnīcā.

Klients uzņemas pilnu atbildību par ceļojumā iegādātām mantām.

*Tūroperators patur tiesības veikt izmaiņas ceļojuma programmā, bet ar
nosacījumu, ka tās nemainīs ceļojuma kvalitāti.IECEĻOAN S NOSACĪJUMI
Taizeme
Latvijas pilsoņiem ja uzturēanās laiks nepārsniedz 15 dienas, vizuvar noformēt pēc ieraanAS Bangkokas lidostā (Visa on Arrival).Ja uzturēānās laiks pārsniedz 15 dienas, vīzu obligāti jānoformēpirms izlidoanas no Rīgas Tazemes vēstniecībā Oslo, Norvēģijā(noformēanas termiņ 5-14 dienas)Krievijas pilsoņiem tūrisma nolūkā var iebraukt Taizemes teritorijābez vīzas un uzturēties līdz 30 dienām. Ukrainas pilsoņi tūrismanolūkā var iebraukt Taizemes teritorijā līdz 14 dienām. Vizu varnoformēt pēc ieraanAS Bangkokas lidostā (Visa on Arrival).LR nepilsoņiem ir nepiecieama vīza. Vīzu obligāti jānoformēpirms izlidoanas no Rīgas Tazemes vēstniecībā Oslo, Norvēģijā.


Lielā pils Bangkokā
Lielā pils Bangkokā


Baltā templis Čiang Raijā
Baltā templis Čiang Raijā


Wat Arun. Bangkoka
Wat Arun. Bangkoka


Peldoais tirgus
Peldoais tirgusViesnīcu paraugi


3* Best Western Phuket Ocean Resort

Labākā 3* viesnīcā Rietumu Puketas
piekrastē ar elpu aizraujou skatu uz tropiem!
Saņemiet konsultāciju pa tālruni jau tūlīt!

  • Zvaniet tūlīt uz mūsu rezervācijas tālruni. Rezervācijas tālruņa darba laiks:
    no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00.
  • Ar jautājumiem un vēlmēm griezieties pie mūsu laipnajiem ceļojumu konsultantiem, kuri labprāt sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem.
  • Ceļojumam nepiecieamā dokumentācija Jums ērtā veidā tiks nosūtīta uz mājām pa pastu.
Rezervācijastālrunis:676 604 04

Meklēt:
Kontaktinformācija

SIA Nikal Travel
Dzelzavas iela 117
Rīga, LV-1021
(ADRESE TIKAI PASTAS SAŅEMŠANAI)

Tālr. +371 66119484
E-pasts: info@nikal-travel.lv


Pārstāvis Nikal Travel Baltijā:
Ehitajate 114
Tallina, 13517
Igaunija
Tālr. +372 6640064

 

Darba laiks67660404

Pirmdiena – Piektdiena no plkst. 9.00 līdz 19.00
Sestdien no plkst. 10.00 līdz 15.00

Pakalpojums nav bezmaksas, tarifs ir atkarīgs no
Jūsu telefona operatora. Mēs priecāsimies par Jūsu zvanu.
Esam pārbaudījuši īpaši Jums!

+ Uzticamība
+ Laipnība
+ Kompetence

Klientu apmierinātība
----------------------------
kopējā atzīme: 4,51

Uzdāviniet arī Jūs mums
savu uzticību!


Par mums | NIKAL ceļojumi | Jaunumi | Biei uzdotie jautajumi | Noteikumi | Palīdzība
Kontakti | Tiesiskās norādes | Datu aizsardzība


2018 NIKAL Travel. All Rights Reserved. made by Abele Informatik