Meklēt:

PAR MUMS MŪSU MARRUTI NOTEIKUMI KONTAKTI

Ceļojuma apskates vietas:


• ANTALIJA • DALAMANAS PIEKRASTE
• MARMORA • HIERAPOLISA
• ASPENDOS AMFITEATRIS
• RODAS SALA • PAMUKKALE7 ekskursijas cena!


Sena kultura un
brinišķiga daba!
Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu vai zvaniet. Mēs apstrādāsim Jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk.


Jūs varat sazināties ar mums pa tel. 676 604 04

vai pa e-pastu info@nikal-travel.lvUzruna:


Vārds, Uzvārds:*
(*)

Rezervācijas kods: *
(*)

Lūdzu, ievadiet Jūsu ziņu:
Mēs atbildēsim Jums pēc iespējas ātrāk.

* - Lauciņi atzīmēti ar zvaigznīti ir obligāti jāaizpilda
Ceļojuma datums: *
(*)

Braucēju skaits: *
(*)

Braucēju vecums: *
(*)

E-pasta adrese: *
(*)

Telefona numurs: * (*)

Mājas adrese:


Ceļojuma apdroināanas pakete: *
Puspansija: *


Vēlos saņemt jaunumus:

Jūsu programma!1. diena: Ieraanās Antālijā
Ceļojuma pavadonis Jūs sagaidīs, piereģistrēanās viesnīcā,sveiciena dzēriens. Nākņoana Antālijā, 5* viesnīcā KarmirResort (vai līdzvērtīga).

2. diena: Antālija-Dalamana
Pec brokastīm Jums būs iespēja iepazīties ar Antāliju. ī pilsētair viena no Turcijas Rivjēras skaistākām pilsētām. Redzēsietpilsētas visievērojamākās vietas kā Yivli minareti un Hadrianavārtus. Pēc tam apmeklēsim Antālijas arheoloģisko muzeju,kas ir Turcijas viens no intresantākiem muzejiem. Apmeklējotmuzeju pārņems sajūta ir kā ceļotu atpakaļ laikā. Antālijasmuzejā apskatāmās eksponāti un kolekcijas ir saglabājuasno daādām civilizācijām, kas dzīvojuas un valdījuas ajā
reģionā. Turpināsiet braucienu pa Dalamanas rajonu, pavērsiesneaizmirstams skats uz jūru, prieu meu un Tauru kalniem.Nakņoana Dalamanas/Marmarisa apgabalā. Nakņoana4* viesnīcā Dalaman Airport (vai līdzvērtīga).

3. diena: Dalamana-Marmaris- Roda
Brokastis viesnīcā. agrs rīta brauciens uz Marmarisu, lai armodernu katamarānu dotos uz Grieķijai piederoo saluRodu. Ieraanās un salas apskate. Jums būs iespēja redzētvienu no pasaules brīnumiem Rodas kolossu- milzīgu statujukas uzcelta par godu saules dievam Hēlijam. Vakarpusēbūs iespējams piedalīties par papildus samaksu ekskursijā-Grieķijas vakars. Nakņoana Rodas salā. Nākņoana 4*viesnīcā Alexia Premier City Rhodos (vai līdzvērtīga).

4. diena: Brīva diena ( Rodas salas papildus ekskursija)
Brokastis viesnīcā. odien varēsiet atpūsties viesnīcā, apskatītpilsētu pēc saviem ieskatiem vai arī piedalīties papildus ekskursijāRodas salā. Apciemosiet Lindos pilsētu, kura bijaviena no svarīgākām pilsētām Austrumu-Grieķijā. Tā ir viduslaikupilsēta ar aurām, bruģētām ieliņām un baltām mā-jām un tā ir iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojumusarakstā. eit apskatāmi Senās Grieķijas kultūras pieminekļi akropole, protams, daudz mazāka nekā Atēnās, bet tāpatar grieķu tempļa drupām. Ievērības cienīgs apskates objektsir ostas torņa pulkstenis, no kura paveras brīniķīgs skats uz14 gadsimtā celtu Sv. Johns Knights Grand pili. NakņoanaRodas salā. Nākņoana 4* viesnīcā Dalaman Airport (vailīdzvērtīga).

5. diena: Rodas sala- Pamukale
Brokastis viesnīcā. Brauksim uz Rodas Marmarisu un taddosimies tālāk Pamukāli (kas ir UNESCO Pasaules mantojumasarakstā). Jau no tālienes redzēsim baltos kaļķa kalnus.Jau no sen seniem laikiem pazemes ūdeņi, kuros ir ārkārtīgiliela kaļķa koncentrācija neskaitāmos avotos iztek no zemes.Saskaroties ar gaisu, kaļķis nosēas, veidojot baltus nosēdumus,kā rezultātā ir izveidojies pilnīgi balts kalns ar daudziemavota ūdens baseiniem. Ir zinātniski pierādīts, ka Pamukkalesūdenim piemīt ārstnieciskas īpaības, kas spēj palīdzētdaādu slimību gadījumos. Ierodoties viesnīcā būs iespēja izbaudīttermālās vannas. Nakņoana Pamukalē. Nakņoana4* viesnīcā amukkale Collosae Thermal (vai līdzvērtīga).

6. diena: Hierapole- Antālija
Brokastis viesnīcā. Apmeklēsim skaistās Hierapoles pilsētasdrupas. Jau 2. gs. p.m.ē. ajā dabas veidotajā, brīnumskaistajāvietā Pergamonas pilsētas valdnieki no Atalidu dinastijas teizveidoja termālo SPA pilsētu Hierapoli, kas ir arī ievērojamsagrās kristietības arhitektūras komplekss. Hierapole atradāsbalto terau augā un bija lieliski saskatāma no pretējās pusespakalniem. Tā kā dievam Apollonam bija ļoti nozīmīgavieta Hierapoles ļauu dzīvē, tad amfi teātra priekā ticis uzbūvēts
viņu godinos templis. Arheoloģiskie izrakumi liecina,ka uz Apollona templi reiz veduas lielas kāpnes. Tempļabūvniecībā izmantotas dorieu stila marmora kolonnas, kasbija labākas kvalitātes kā galvenās ielas kolonnas. Vietējieļaudis ticēja, ka tiei eit Apollons un Artemīda satikuies.Brauciens turpināsies caur Tauru kalniem uz Antāliju. Paceļam apmeklēsim paklāju raosanas darbnīcu un izsekosimlīdz paklāja tapanas procesā. Izmantojiet iespēju nopirkttiei pie raotāja.Nakņoana Antālijā. Nākņoana Antālijā,5* viesnīcā Karmir Resort (vai līdzvērtīga).

7. diena: Aspendos- lielākai am teātris
Brokastis viesnīcā. Apmeklēsim Aspendos, seno Pamfīlijaspilsētu. Aspendose amfi teātris celts 2 gadismtā p.m.e., Aspendosir ievērības cienīga kā vieta, kur ir apskatāms vislabāk saglabājiesamfi teātris no antīkās pasaules. Dienas gaita busiespējams veikt iepirkumus, apmeklēt vietējo juvelieru unādas raoanas darbnīcas. Nakņoana Antālijā. NākņoanaAntālijā, 5* viesnīcā Karmir Resort (vai līdzvērtīga).

8. diena: Lidojums uz mājām
Brokastis. Brauciens uz lidostu un lidojums mājup.

Uzmanību:Lūdzam ņemt vērā: ja apmeklējamās pilsētās irievests tūrismā nodoklis, klients to apmaksa iz vietas, viesnīcā.

*Tūroperators patur tiesības veikt izmaiņas ceļojuma programmā,bet ar nosacījumu, ka tās nemainīs ceļojuma kvalitāti.

Vēlamies informēt:
Ka brauciens uz Rodas salu būs atkarīgs no laika apstākļiem.

Ar bagau uz Rodas salu:
Bagāa uz Rodas salu ir jāņem līdz. Ceļojuma koferi tiks aizvestiuz Marmarisas tūrista autobusu. Braucienā ar laivu līdzivarēs ņemt tikai rokas bagāu kuras svars ir ne vairāk kā 7 kg.

Vīza:
Pilsoņiem kuriem nav Eiropas Savienības pases jāiegādā-jas vairākkārtēja vīza, lai atgrieoties no Rodas salas nebūtuproblēmas ar ieceļoanu Turcijā.


Marmarisa
Marmarisa


Rodas
Rodas


Turcija
Turcija


Marmarisa
Marmarisa
Rodas
RodasViesnīcu paraugi


4*  Dalaman Airport

4*viesnīcaDalaman Airport
(vai līdzvērtīgā)

Spa Hotel Colossae Thermal

5*viesnīcaSpa Hotel Colossae Thermal
(vai līdzvērtīgā)

5* Karmir Resort

5*viesnīcaKarmir Resort
(vai līdzvērtīgā)
Saņemiet konsultāciju pa tālruni jau tūlīt!

  • Zvaniet tūlīt uz mūsu rezervācijas tālruni. Rezervācijas tālruņa darba laiks:
    no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00.
  • Ar jautājumiem un vēlmēm griezieties pie mūsu laipnajiem ceļojumu konsultantiem, kuri labprāt sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem.
  • Ceļojumam nepiecieamā dokumentācija Jums ērtā veidā tiks nosūtīta uz mājām pa pastu.
Rezervācijastālrunis:676 604 04

Meklēt:
Kontaktinformācija

SIA Nikal Travel
Dzelzavas iela 117
Rīga, LV-1021
(ADRESE TIKAI PASTAS SAŅEMŠANAI)

Tālr. +371 66119484
E-pasts: info@nikal-travel.lv


Pārstāvis Nikal Travel Baltijā:
Ehitajate 114
Tallina, 13517
Igaunija
Tālr. +372 6640064

 

Darba laiks67660404

Pirmdiena – Piektdiena no plkst. 9.00 līdz 19.00
Sestdien no plkst. 10.00 līdz 15.00

Pakalpojums nav bezmaksas, tarifs ir atkarīgs no
Jūsu telefona operatora. Mēs priecāsimies par Jūsu zvanu.
Esam pārbaudījuši īpaši Jums!

+ Uzticamība
+ Laipnība
+ Kompetence

Klientu apmierinātība
----------------------------
kopējā atzīme: 4,51

Uzdāviniet arī Jūs mums
savu uzticību!


Par mums | NIKAL ceļojumi | Jaunumi | Biei uzdotie jautajumi | Noteikumi | Palīdzība
Kontakti | Tiesiskās norādes | Datu aizsardzība


2018 NIKAL Travel. All Rights Reserved. made by Abele Informatik