Meklēt:

PAR MUMS MŪSU MARRUTI NOTEIKUMI KONTAKTI
ASV un KanādaTŪRE IETVER: 

Ņujorka • Vašingtona • Niagāras ūdenskritums • Toronto


Ja Jums ir kādi jautājumi, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu vai zvaniet. Mēs apstrādāsim Jūsu pieprasījumu pēc iespējas ātrāk.


Jūs varat sazināties ar mums pa tel. 676 604 04

vai pa e-pastu info@nikal-travel.lvUzruna:


Vārds, Uzvārds:*
(*)

Rezervācijas kods: *
(*)

Lūdzu, ievadiet Jūsu ziņu:
Mēs atbildēsim Jums pēc iespējas ātrāk.

* - Lauciņi atzīmēti ar zvaigznīti ir obligāti jāaizpilda
Ceļojuma datums: *
(*)

Braucēju skaits: *
(*)

Braucēju vecums: *
(*)

E-pasta adrese: *
(*)

Telefona numurs: * (*)

Mājas adrese:


Ceļojuma apdroināanas pakete: *
Puspansija: *


Vēlos saņemt jaunumus:

Jūsu ceļojuma programma


1. diena: Ieraanās Ņujorkā (iegādājoties transporta paketi)
Lidojums Rīga-Ņujorka ar vienu pārsēanos. Lidostā Jūs sagaidīs gids. Transfērs, iekārtoanās brīniķīgā vidējas klases viesnīcā. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

2. diena: Ņujorka
Pēc brokastīm piecu stundu pilsētas apskates ekskursija: no Baterijas parka (Battery Park) ar lielisku skatu uz Brīvības statuju, garām Ground Zero kompleksam un jaunajam Brīvības tornim, Volstrītai, Ķīnieu kvartālam līdz pilsētas centrā esoajam Taimskvēram (Time Square), Rokfellera centram un slavenajai Piektajai avēnijai ielai Manhetenā, kura apliecina, ka pilsēta nekad neguļ. Pēcpusdienā varēsiet apmeklēt slaveno Empire State Building (biļetes ir iekļautas ekskursiju paketes cenā). Mūsu klienti saņem pasaules lielākā universālveikala Macys atlaiu karti, kas ļaus Jums iepirkties par 10% lētāk. Jūs varat arī doties nesteidzīgā pastaigā cauri Centrālparkam uz Ņujorkas zaļo centru. Ja jums patīk augstums, varat doties lidojumā ar helikopteru un apskatīt pilsētu no putna lidojuma (papildus ekskursija, var nopirkt uz vietas). Nakts Ņujorkas apkārtnē. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

3. diena: Ņūporta (Rodailenda) Bostona
Pēc brokastīm brauciens uz Bostonu, ar atpūtu senlaicīgajā pilsētā Ņūportā (Rodailendā). 19. gadsimta vidū tā bija augstākās sabiedrības vasaras atpūtas centrs. Jūsu galamērķis Bostona (Jaunanglija) ir viena no senākajām Amerikas pilsētām. Tās slavenākie apskates objekti, kurus redzēsiet arī Jūs, ir Boston Common parks, Bostonas Publiskais dārzs, Ņūberī iela (Newbury Street) un Koplija laukums (Copley Square). Nakts Bostonā apkārtnē. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

4. diena: Nacionālais Baltā kalna mes
Pēc sātīgām brokastīm dosieties uz Kanādas pusi. ķērsosiet Masačūsetu, Ņūhempīru un Vermontu. Ceļā apstāsieties tūristu iecienītajā Nacionālajā Baltā kalna meā. Turpmākais ceļ vedīs cauri ķietami bezgalīgam meam un neapdzīvotām ielejām. Nakts Lielajā Monreālā. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

5. diena: Monreāla Kvebeka
Brokastis. Monreālas apskates ekskursija. Pilsēta ir celta uz tāda paa nosaukuma salas Sentlorenca, Prēriju un Otavas upes sateces vietā. Brauciens uz Kvebeku, frankofonās Kanādas daļas galvaspilsētu, un pilsētas apskates ekskursija. Nakts Kvebekas apkārtnē. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

6. diena: Kvebeka
Brokastis. Brīvs laiks patstāvīgai pastaigai pa Kvebeku. Ja vēlēsieties, varat doties izbraucienā ar laivu (iegādājoties ekskursiju paketi), lai papildinātu zināanas par vaļiem un citiem neparastiem jūras dzīvniekiem. Nakts Kvebekas apkārtnē. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

7. diena: Kvebeka
Pēc brokastīm no Kvebekas dosieties uz Kanādas galvaspilsētu Otavu. Neilga ekskursija. Brauciens uz Hananoku tūksto salu apgabalu, kur arī nakņosiet. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

8. diena: Hananoka
Brokastis. Brīdis atpūtai skaistā vietā Sentlorenca upes krastā. Ja vēlēsieties, varēsiet doties izbraukumā pa tūksto salu apgabalu uz ASV un Kanādas robeas (iegādājoties ekskursiju paketi). Brauciens uz Toronto, pilsētas apskates ekskursija. Daudzo apskates objektu skaitā apmeklēsiet arī CN Tower skatu laukumu 342 m augstumā tam ir stikla grīda ar biezumu 6 cm (iegādājoties ekskursiju paketi). Nakts Toronto apkārtnē. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

9. diena: Toronto Niagāras ūdenskritums
Pēc brokastīm dosieties pie Niagāras upes, kur varēsiet baudīt Kanādas lielākā vīnkopības reģiona brīniķīgās smaras. Niagāras ūdenskritums ir viens no ā brauciena iespaidīgākajiem brīnumiem. Varat doties braucienā ar Hornblower kuģīti pa Niagāras upi (iegādājoties ekskursiju paketi). Vakariņas Skylon torņa restorānā, baudot neatkārtojamo skatu uz Niagāras ūdenskritumu (iegādājoties ekskursiju paketi). Nakts viesnīcā Niagāras ūdenskrituma apkārtnē. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

10. diena: Amiu zeme un Lankastera
Pēc brokastīm ķērsosiet ASV robeu. Aizraujos brauciens cauri Ņujorkas tata bezgalīgajiem pakalniem līdz Lankasterai Filadelfijā tā sauktajai Amiu zemei. Tas ir kā ceļojums pagātnē. Interneta, automaīnu un tehnikas laikmetā ir grūti iedomāties, ka ir cilvēki, kas to visu neizmanto. Tomēr ādi ļaudis ir tie ir amii. Viņi dzīvo kā sendienās, brauc zirgu pajūgos, neskatās televizoru, neizmanto foto un video kameras, nelieto elektrību un ar to darbināmas ierīces. Vakarā aicinām uz tipiskām amiu ģimenes vakariņām. Nakts Lankastera apkārtnē. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

11. diena: Vaingtona
Pēc brokastīm dosieties uz Getisbergu, kuras tuvumā Pilsoņu kara laikā 1863. gadā notika kauja, kas prasīja 43 000 upuru. Ceļ uz ASV galvaspilsētu Vaingtonu. Vakarā pilsētas apskates ekskursija. Spoo spuldu gaismā redzēsiet slavenas ēkas, piemēram, Linkolna memoriālu, Vaingtona pieminekli un iespaidīgo Kapitoliju. Nakts Vaingtonas apkārtnē. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

12. diena: Vaingtona
Brokastis. Četru stundu pilsētas apskates ekskursija. Apmeklēsiet kino un televīzijā redzētās ēkas piemēram, Balto namu u.c. Pēcpusdienā brīvais laiks, iesakām apmeklēt Smitsona Institūta Nacionālo aviācijas un astronautikas muzeju lielāko āda veida ekspozīciju pasaulē. Nakts Vaingtonas apkārtnē. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

13. diena: Filadelfija Ņujorka
Pēc brokastīm brauciens uz Filadelfiju, kur 1787. gadā tika pieņemta ASV Konstitūcija un pasludināta Neatkarības deklarācija. Pēc neilgas ekskursijas turpināsiet ceļu uz Ņujorku. Brīvais laiks pēc Jūsu ieskatiem. Nakts Ņujorkas apkārtnē. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

14. diena: Ņujorka (iegādājoties transporta paketi)
Brokastis. No rīta brīvais laiks, transfērs uz lidostu, lidojums mājup ar vienu pārsēanos. Vakariņas viesnīcā (iegādājoties vakariņu paketi).

15. diena. Atgrieanās mājās (iegādājoties transporta paketi)
Guvui neaizmirstamus iespaidus, ieradīsieties Rīgas lidostā.

Piezīme: Visas pilsētas ko apmeklējam, un kur ir piemērots tūrisma nodoklis klients maksā nodokli uz vietas viesnīcā.
Klients uzņemas pilnu atbildību par ceļojumā iegādātām mantām.

*Tūroperators patur tiesības veikt izmaiņas ceļojuma programmā, bet ar nosacījumu, ka tās nemainīs ceļojuma kvalitāti.Nujorka  Taimskvra
Nujorka Taimskvra


Bostona
Bostona


Monrele
Monrele


Niagras denskritums
Niagras denskritums


Vasingtona
Vasingtona


TorontoSaņemiet konsultāciju pa tālruni jau tūlīt!

  • Zvaniet tūlīt uz mūsu rezervācijas tālruni. Rezervācijas tālruņa darba laiks:
    no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9.00 līdz 19.00 un sestdienās no plkst. 10.00 līdz 15.00.
  • Ar jautājumiem un vēlmēm griezieties pie mūsu laipnajiem ceļojumu konsultantiem, kuri labprāt sniegs atbildes uz Jūsu jautājumiem.
  • Ceļojumam nepiecieamā dokumentācija Jums ērtā veidā tiks nosūtīta uz mājām pa pastu.
Rezervācijastālrunis:676 604 04

Meklēt:
Kontaktinformācija

SIA Nikal Travel
Dzelzavas iela 117
Rīga, LV-1021
(ADRESE TIKAI PASTAS SAŅEMŠANAI)

Tālr. +371 66119484
E-pasts: info@nikal-travel.lv


Pārstāvis Nikal Travel Baltijā:
Ehitajate 114
Tallina, 13517
Igaunija
Tālr. +372 6640064

 

Darba laiks67660404

Pirmdiena – Piektdiena no plkst. 9.00 līdz 19.00
Sestdien no plkst. 10.00 līdz 15.00

Pakalpojums nav bezmaksas, tarifs ir atkarīgs no
Jūsu telefona operatora. Mēs priecāsimies par Jūsu zvanu.
Esam pārbaudījuši īpaši Jums!

+ Uzticamība
+ Laipnība
+ Kompetence

Klientu apmierinātība
----------------------------
kopējā atzīme: 4,51

Uzdāviniet arī Jūs mums
savu uzticību!


Par mums | NIKAL ceļojumi | Jaunumi | Biei uzdotie jautajumi | Noteikumi | Palīdzība
Kontakti | Tiesiskās norādes | Datu aizsardzība


2018 NIKAL Travel. All Rights Reserved. made by Abele Informatik